• Gsm : 0553 642 98 88
  • WhatsApp: 0553 642 98 88
  • Email : bestkoltuk@gmail.com

HARDAL RENGİ MODERN KANEPE

Modern kanepe, hardal renginde modern kanepe, metal ayak, ahşap ayak, ceviz rengi, ceviz, koltuk, koltuk takımı, kanepe, oturma odası, oturma odası takımları, tv koltuğu, keyif koltuğu, berjer, tekli koltuk, istenilen ölçü, özel ölçü, salon takımı, özel tasarım, dekorasyon, üçlü koltuk, ikili koltuk, nubuk kumaş, keten kumaş, kadife kumaş, icon kumaş,


BEST MOBİLYA koltuk takımları ve oturma grupları, farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlayan modelleriyle mekanlarınızı güzelleştiriyor.

Modern, klasik ya da retro tarzlara sahip koltuk ve kanepeler, yaşam alanlarınızın en temel dekorasyon ögeleri arasında yer alıyor. Koltuk takımları; renkleri, dokuları, özel kırlent çeşitleri, farklı materyallerde ve formlarda hazırlanmış ayaklarıyla estetik bir görünüm sergiliyor. Salon ya da oturma odalarınıza yepyeni bir dokunuş katacak mobilyalar; rahatlıkları, yumuşacık dokuları, yatak olabilen, sandıklı modelleriyle hem konforlu hem fonksiyonel kullanım sunuyor. Bunun yanı sıra kolay temizlenen seçenekleriyle de kolaylık sağlıyor.

BEST MOBİLYA aksesuar ve mobilyalar ile kusursuz bir uyum sağlayacak oturma grupları, tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanız için özel olarak tasarlanıyor. Desenli veya düz renkli lüks kumaşları, el işçiliğin kullanıldığı detayları ile öne çıkan ürünler sayesinde yaşam alanlarınıza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. BEST MOBİLYA koltuk takımı ve oturma grupları ile klasik modellerin zarif, modern tasarımların yaratıcı çizgilerini dekorasyonunuza taşıyabilirsiniz.
Siz de salon ya da oturma odalarınıza yeni bir hava katmak ve dekorasyonunuzu zenginleştirmek için BEST MOBİLYA’nın zengin koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz.KOLTUK TAKIMLARI

İstenilen ölçü ve istenilen kumaşla zevkinize göre koltuk takımları üretiyoruz. Birinci sınıf işçilik ve malzeme ile evlerinize estetik katıyoruz. İmalattan size uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Chester koltuk takımlarını  zevkinize göre tasarlıyoruz. İstemiş olduğunuz ölçüde ve istediğiniz renk kumaşlarla üretiyoruz.

Ürünlerimizin tamamı el işçiliğidir. Ürünlerimizde kullandığımız iskelet gürgen ağacından yapılmaktadır. Ürünlerimizde kullandığımız sünger İtalyan hr 35 danste süngerdir. Evlerinize estetik katıyoruz.

Modoko Mobilyacılar bölgesinde 2006 yılından itibaren sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Best  Koltuk olarak en iyi ürünü, en iyi kalite ve en iyi fiyatta sizlere sunmaktır.

Yapmış olduğumuz ürünleri  yakından  görebilmeniz için sizleri mağazamıza davet ediyoruz. Mağazamıza gelerek kumaş seçeneklerine detaylıca bakabilir ve karar verebilirsiniz.

Siparişinizden  itibaren maksimum 15 gün içerisinde evinize ürünlerinizi teslim ediyoruz.


KOLTUK TAKIMLARI

İstenilen ölçü ve istenilen kumaşla zevkinize göre koltuk takımları üretiyoruz. Birinci sınıf işçilik ve malzeme ile evlerinize estetik katıyoruz. İmalattan size uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

whatsapp icon