• Gsm : 0553 642 98 88
  • WhatsApp: 0553 642 98 88
  • Email : bestkoltuk@gmail.com

KADİFE KUMAŞ CHESTER KOLTUK TAKIMI

Ürünümüz chester koltuk takımı olarak geçmektedir. 3+3+1+1 şeklindedir. Ürünümüzün işçiliği ve malzemesi birinci sınıftır. İstenilen kumaş ve istenilen ölçüde üretiyoruz. Kullanılan kumaşlar Modoko markalarıdır. Fiyatlarımız imalatçı olduğumuz için piyasa fiyatlarının altındadır. Kısacası toptan fiyatı olarak düşünebilirsiniz.


Chester koltuk takımı istenilen ölçü ve istenilen kumaşlarla zevkinize göre koltuk takımları üretiyoruz. 

Toptan fiyatına perakende satış.

Siz değerli müşterilerimize şu bilgiyi vermek isteriz evinize gelicek ürünler kaliteli ve şık ürünlerdir. İskeletine 15 yıl garanti süngerine 10 yıl garanti veriyoruz.

Firmamız Ümraniye Modoko'da yer almaktadır. Mağazamıza gelerek yaptığımız ürünleri görebilirsiniz, kumaş seçeneklerine bakabilirsiniz.

BESTKOLTUK OLARAK VİZYONUMUZ EN KALİTELİ ÜRÜNÜ EN İYİ FİYATLA SİZLERLE BULUŞTURMAKTIR.KOLTUK TAKIMLARI

İstenilen ölçü ve istenilen kumaşla zevkinize göre koltuk takımları üretiyoruz. Birinci sınıf işçilik ve malzeme ile evlerinize estetik katıyoruz. İmalattan size uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Chester koltuk takımlarını  zevkinize göre tasarlıyoruz. İstemiş olduğunuz ölçüde ve istediğiniz renk kumaşlarla üretiyoruz.

Ürünlerimizin tamamı el işçiliğidir. Ürünlerimizde kullandığımız iskelet gürgen ağacından yapılmaktadır. Ürünlerimizde kullandığımız sünger İtalyan hr 35 danste süngerdir. Evlerinize estetik katıyoruz.

Modoko Mobilyacılar bölgesinde 2006 yılından itibaren sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Best  Koltuk olarak en iyi ürünü, en iyi kalite ve en iyi fiyatta sizlere sunmaktır.

Yapmış olduğumuz ürünleri  yakından  görebilmeniz için sizleri mağazamıza davet ediyoruz. Mağazamıza gelerek kumaş seçeneklerine detaylıca bakabilir ve karar verebilirsiniz.

Siparişinizden  itibaren maksimum 15 gün içerisinde evinize ürünlerinizi teslim ediyoruz.


KOLTUK TAKIMLARI

İstenilen ölçü ve istenilen kumaşla zevkinize göre koltuk takımları üretiyoruz. Birinci sınıf işçilik ve malzeme ile evlerinize estetik katıyoruz. İmalattan size uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

whatsapp icon